“Dhëndri më ngacmoi ditën e dasmës, nusja pa gjithçka”

“Dhëndri më ngacmoi ditën e dasmës, nusja pa gjithçka”
Sht1pe v1deon e me poshtme p3r vazhd1min e plot3 t’lajmit:JA DHE VIDEO:

Një nga këngëtaret e njohura të muzikës popullore, Romina Aliaj, ishte e ftuar në emisionin “Ora Verore”, Rtv Ora, ku ka folur në lidhje me vendimin e qeverisë për të hequr muzikën pas orës 20.00 dhe eksperiencat e saj nëpër dasma sht1pe rek1am dhe sh1ko v1deon:

Mërgim Lushtaku “milioneri’ 33 vjecar: 54 mijë Eur të hyra në vit, aksione në katër fabrika

Mërgim Lushtaku “milioneri’ 33 vjecar: 54 mijë Eur të hyra në vit, aksione në katër fabrika
Sht1pe v1deon e me poshtme p3r vazhd1min e plot3 t’lajmit:JA DHE VIDEO:

Deputeti i PDK-së, Mërgim Lushtaku ka deklaruar pasuri të luajtshme një veturë në vlerë 18 mijë euro, derisa nuk ka deklruar fare pasuri të paluajtshme.

Ai pagë vjetore për vete ka deklaruar mbi 24 mijë euro, derisa bashkëshortja e tij që punon në Vala, ka pagë vjetore mbi 30 mijë euro.
Lushtaku ka deklaruar aksione në katër firma. / Ju ftojmë që ta hapni marketingun për 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive!

Me ne fund Martohet Leonora Jakupi, i jep fund beqarisë!? Sdo ta besoni me kon

Me ne fund Martohet Leonora Jakupi, i jep fund beqarisë!? Sdo ta besoni me kon

Leonora Jakupi ka zbuluar vetë se do të bëhet nuse gjatë këtij viti.Me ne fund Martohet Leonora Jakupi, i jep fund beqarisë!?Këngëtarja Leonora Jakupi ka befasuar të gjithë kur gjatë një emisioni ka zbuluar se ajo gjatë vitit 2020 do të martohet.“Do bëhem nuse në vitin 2020”, ka qenë përgjigja e 40-vjeçares derisa ishte mysafire në ‘N’Kosovë Show”.ja ma posht duhet patjeter me kqyr qat moment amo patjeter kqyrne disa sekonda pasi ta keni hapur marketingun hapet artikulli i plotë

U bë gati t’i propozonte për martesë, por shqiptari bëhet gazi i botës: Edhe pse gjërat shkuan keq ajo i tha PO

U bë gati t’i propozonte për martesë, por shqiptari bëhet gazi i botës: Edhe pse gjërat shkuan keq ajo i tha PO

Albert Ndreu 26 vjeç kaloi dy javë duke planifikuar propozimin e tij pasi bleu një unazë për të dashurën Valerija Madevic.

Shqiptari që jeton prej kohësh në Angli vendosi të befasonte të dashurën e tij duke mbushur dhomën me mbi 100 qirinj , 100 drita dhe afro 60 tollumbace sht1pe rek1am dhe sh1ko v1deon

Gruaja e videos ‘Shac a je çu’ bën deklaratën tjetër edhe më interesante

Gruaja e videos ‘Shac a je çu’ bën deklaratën tjetër edhe më interesante
Sht1pe v1deon e me poshtme p3r vazhd1min e plot3 t’lajmit:JA DHE VIDEO:

Protagonistja e videos virale “O shac” ka qenë e ftuar në emisionin “Sonte” në T7, së bashku me bashkëshortin e saj. E njëjta u shpreh se nuk është bërë pishman për videon e realizuar, pasi e ka bërë me vetdije të plotë, ndërsa çifti, Zoja dhe Faruku kanë treguar se kanë pranuar shumë mesazhe sht1pe rek1am dhe sh1ko v1deon:

I p.reu k.okën nënën dhe ia v.ari te dera/ Kush është 44-vjeçari që kreu k.rimin në Pogradec?

I p.reu k.okën nënën dhe ia v.ari te dera/ Kush është 44-vjeçari që kreu k.rimin në Pogradec?
Sht1pe v1deon e me poshtme p3r vazhd1min e plot3 t’lajmit:JA DHE VIDEO:

Personi që shihni në foto është Olsi Çekiçi, au tori i v r a s j e s m a k a b re të ndodhur këtë pasdite në Buçimas të Pogradecit. I paj isur me ka rtelë shtrimi, 44-vjeçari kishte refuzuar të merrte trajtimin e rekomanduar nga mjekët. Ilaçi i tij i vetëm ishte përdorimi i lëndëve n a r k o t i k e. Olsi Çekiçi ishte ndarë nga bashkëshortja dhe jetonte me vajzën e tij min o renen, 15-vje çare sht1pe rek1am dhe sh1ko v1deon:

I p.r.e.u kokën nënëns/ Kush është 44-vjeçari që kreu k.r.i.m.i.n m.a.k.a.b.ë.r në Buçimas?

I p.r.e.u kokën nënëns/ Kush është 44-vjeçari që kreu k.r.i.m.i.n m.a.k.a.b.ë.r në Buçimas?
Sht1pe v1deon e me poshtme p3r vazhd1min e plot3 t’lajmit:JA DHE VIDEO:

Personi që shihni në foto është Olsi Çekiçi, au tori i v r a s j e s m a k a b re të ndodhur këtë pasdite në Buçimas të Pogradecit. I paj isur me ka rtelë shtrimi, 44-vjeçari kishte refuzuar të merrte trajtimin e rekomanduar nga mjekët. Ilaçi i tij i vetëm ishte përdorimi i lëndëve n a r k o t i k e. Olsi Çekiçi ishte ndarë nga bashkëshortja dhe jetonte me vajzën e tij min o renen, 15-vje çare sht1pe rek1am dhe sh1ko v1deon:

Video/Çfarë po ndodh kështu-Vendi pranë Shqipërisë g oditet nga t ornado, merr me vete pemë dhe çdo gjë që i del përpara

Video/Çfarë po ndodh kështu-Vendi pranë Shqipërisë g oditet nga t ornado, merr me vete pemë dhe çdo gjë që i del përpara
Sht1pe v1deon e me poshtme p3r vazhd1min e plot3 t’lajmit:JA DHE VIDEO:

Një fenomen i f rikshëm ndodhi në Cefalu, Palermo i ngjashëm me atë të një tor nadoje dhe mori para pemë, çadra dhe çfarë kishte rrotull por fatmirësisht pa lë nduar asnjë.Njerëzit që rastisën të ishin në zonë sapo panë ngjarjen nisën të vraponin të fri k ësuar siç duket dhe nga videoja më poshtë.Torndadoja që siç duket nis nga deti nis fu qishëm duke shkulur nga vendi edhe pemët aty afër, ndërsa shihet se si në fund e hum b fuq inë fare.

Fansi e kap nga mbrapa dhe nuk e lëshon Taynën, intervenon/sigurimi…

Fansi e kap nga mbrapa dhe nuk e lëshon Taynën, intervenon/sigurimi…
Sht1pe v1deon e me poshtme p3r vazhd1min e plot3 t’lajmit:JA DHE VIDEO:

Fansi e kap nga mbrapa dhe nuk e lëshon Taynën, intervenon/sigurimiShkruan lajmi.net. Artistja nga Prizreni përj etoi një in cident të vogël në një k lub na te gjatë performimit, në momentin kur ajo zgjati dorën tek publiku njëri nga ta nuk ia lëshoi dorën asaj,hipi lart dhe e kapi nga mb rapa atë, deri sa vet Tayna përdor pak for cë për tu liruar. рër me shum ju paraqesim në video pamjet e plota.

Bëri na.min në klipin e Stresit, modelja poston videon duke e bërë në dush (Video)

Bëri na.min në klipin e Stresit, modelja poston videon duke e bërë në dush (Video)
Sht1pe v1deon e me poshtme p3r vazhd1min e plot3 t’lajmit:JA DHE VIDEO:

Modelja shqiptare Flori duket se nuk e njeh çfarë është jeta private, e cila duhet të mbahet si e tillë.Sëfundmi, ajo ka postuar në “Instagram” një video nga brenda kabinës së dushit ku edhe shihet në momente të nxe.hta krah një mashkulli.“Siç tha dhe Bella Thorne, më mirë po i nxjerr vetë gjërat in.time, që kështu hake.ri s’me kër.cënon dot,”-shkruan ajo në video kliko re/kl,amën dhe shiko vide,on: